باسمه

 

اول راهنمایی که بودم، پوشیدن شلوار لی تقریبا در حکم مبارزه با امام زمان بود. بک بار مدیر مدرسه شخصا سر کلاس آمد و یک سخن رانی یک ربعه ایراد کرد و آخرش با لحنی که انگار دارد رازی را آشکار می کند گفت «اصلا شما می دانید که این شلوار لی را در آمریکا چه کسانی می پوشند؟ گاوچران هایشان. آن وقت دانش آموز ما باید مثل گاوچران ها و لات های آمریکایی لباس بپوشد؟»  بعد هم یک چیزهایی گفت که مثلا شما باید شأن خودتان را بدانید و این حرفا.
از خیابان استانداری رد می شدم. مدرسه راهنمایی باهنر دو خیابان آن طرف تر بود. فکر کردم آن وقت ها ما بچه بودیم و طبیعی بود که حسابی تحت تاثیر قرار بگیریم، اما نمی دانم چه چیز باعث می شد که یک آدم چهل و چند ساله ی جا افتاده ی سرد و گرم چشیده، بیاید و این جوری حرف بزند. باید مواظبشان بود، خیلی آسیب پذیرند!

 

 

/ 5 نظر / 7 بازدید
ق

سلام جواد!

محمود

سلام جواد من محمودم اگه يادت نرفته باشه کارت دارم شماره ای چيزی داری برای من يا که هنوز يادت نيامده ايميلم رو برات گذاشتو تو رو به خدا يادت بياد ديگه....

باران

سلام ... گاهی حرف های ساده چقدر مهم می شوند ! آدم رو مجبور می کنن به خيلی چيزا ... اول از همه فکر کردن ... اما نمی دونم نتيجه چه خواهد شد ! ... التماس دعا .. حق پناهتون .. يا زهرا و يا مولا علی !

amir

سلام جوات