بخشی از یک کاریکاتور

 

خب به سلامتی وبلاگ بهاره آروین «به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مسدود شده است» و دیگر لازم نیست خودم را به خاطر کامل نخواندن نوشته‌هایش سرزنش کنم.

خوشبختانه یکی دو تا از نوشته‌های طولانی را به این نیت که سر فرصت بخوانم ذخیره کرده‌ام و می‌شود در آینده برای سحر کلاس بذارم که: بعله! یه وقتی این چیزا مصداق محتوای مجرمانه بود، یعنی یه وضعی بودا.

 

 

/ 1 نظر / 23 بازدید
آروین

ای آقا، کاش فقط مصادیق محتوای مجرمانه رو مسدود کرده بودن، دسترسی بنده به مدیریت وبلاگ رو هم مسدود کردن، ایضا زدن کل آرشیو رو پروندن، یکی نیست بگه آخه انصاف‌تون رو شکر، یه پست مصداق فلان، دو پست مصداق بهمان، 550 پست مصداق محتوای مجرمانه است؟ یعنی من هر بار که می‌خوام در مطالب جدید به مطالب قبلی ارجاع بدم و می‌بینم ارشیوی در کار نیست و هربار مجبورم بگردم از توی آرشیو ورد مطلب رو پیدا کنم و با صدجور قفل‌شکنی و ژانگولر توی بلاگر منتشر کنم که بعد بتونم لینک‌اش رو داخل متن جدید بذارم، یعنی هربار که در این پروسه تا حوالی معراج می‌رم و برمی‌گردم، در راه یه عرض ارادت رسمی هم به زنده و مرده‌ی کمیته‌ی مصادیق فلان و بلاگفا و متعلقاتشون دارم، یه وضع دل‌انگیزی اصلا؛ حالا ول کنم این روضه‌ی امام حسین رو، شما که البته ماه به ماه سر نمی‌زنی به ما، بعدم نشستی فکر کردی ما مسدود شدیم و دیگه خبری از نوشته‌ی طولانی نیست؟ زهی خیال خام، در خدمت‌تون هستم حالا حالاها، تازه رفتم خونه گرفتم از خودم baharvin.ir چی فکر کرده بودین شما:)