در ادامه نوشته قبلی

اشتباه کردم. کتابی که معرفی شده بود « جهان هولوگرافیک» بود من رفتم و « ذهن هولوتراپیک» را خریدم.  الان که داشتم به معرف اش چیز می گفتم تازه متوجه اشتباهم شدم.

حالا امیدوارم آن کتاب دست کم چیز به درد بخوری باشد. سر این یکی که سرم کلاه رفت!

/ 3 نظر / 45 بازدید
بهمن

قهقهه بلند زدم.

جواد رف

بعله! خیلی هم تقصیر من نبود. اسم کتابه اینه: ذهن هولوترپیک راهی به سوی جهان هولوگرافیک. این همه هولو آدم رو هول می کنه خب.

soheyla shakerine

ربط ما چیست؟ سهم ما چیست؟ سوال و جواب: آیا چیزی که اعتقاد داریم تبلیغات آنها و دلخواسته های ماست یا واقعاً واقعیت است؟ در دنیای امروز محدود کردن تحلیل مشکلات به ریشه های داخلی و بومیِ قضایا بغیر از عقب ماندن از آگاهیهای بروز و نیآموختن در مورد سیستمهای خشنِ اقتصادی-سیاسی جهانی، که بر ما اعمال میشوند، فایده ای ندارد! ولی باید دید که واقعاً ربط ما و تحصیلکرده های ما در پیشبرد جامعه و مردم خود چیست، و سهم ما و تحصیلکرده های ما از امکانات، منابع و بازار رقابت موجود در کشورمان (که توسط تجارت و اقتصاد آزاد جهانی در حال بلعیده شدن است) چیست؟ به خواننده ای گفته بودند که تجارت و اقتصاد آزاد برای ما دسترسی به فرصتهائی از قبیل: ۱) منابع مالی خارجی، ۲) فناوریهای پیشرفته غرب، ۳) مهارتهای مدیریتی مدرن، و ۴) بازارهای بین المللی را امکانپذیر میکند. بزک نمیر ... (بقیۀ مطلب را در بلاگفا بخوانید. لطفاً مطلب را به 5 نفر دیگر بفرستید.) http://soheylashakerine.blogfa.com/post-36.aspx