باسمهخوب! هیچ کس نظر مرا نپرسیده. از طرفی من هم دوست دارم توی این بازی نظر دادن شرکت کنم. پس فردا می روم توی اجتماع، بده بلد نباشم نظر بدهم. مردم می گویند نیگا ! این پسره بلد نیست نظر بده. وای وای!

برای عباس عسکری نگرانم. مادرش الان توی بیمارستان در حالت کماست.و هیچ کس مثل خود پسرها نمی فهمد که پسر ها بدون مادرشان چه قدر بیچاره اند! یک جایی باشد حتی خیلی دور. آدم بداند که هست که می تواند ببیندش که... عباس هم که دیگر برادر است.

شیرین عبادی برنده جایزه نوبل صلح شد. این نوبل یک جوری است که آدم خوشحال می شود یک تکه اش هم اینجا بیفتد. این اصلا مهم نیست که چه کسانی قبلا این جایزه را گرفته اند یا نگرفته اند، فقط یک چیزی هست که آدم دلش می خواهد این جور چیزها واقعی باشند. نوبل خانم عبادی فقط نیمی واقعی بود. همان بخش نقدی اش. چون پول خیلی واقعی است. وبعد از آن، هر چه دیگرش مزد ما نبود. مزد او هم نبود. برای همین هم بوی صدقه می داد. اشکالی هم ندارد. سید اولاد پیغمبر که نیستیم، پس صدقه بر ما حلال./ 3 نظر / 7 بازدید
oof

سلام جواتی! از وقتی يادمه تو داشتی در باره همه چی نظر می دادی. بازم نظر بده يه وقت آرزو به دل نميری!

ehsan

عالی مي نويسی....واقعا عالی...مطلب قبليت(تبريز سه محورحرکت)که مو به تنم راست کرد. فتبارک الله احسن الخالقين. راستی...من که سيدم چی کار کنم؟

شناي

خب جايزه ای به نام صلح جهانی هميشه دست مايه شو از چيزی ديگه عاريه ميگيره. اين طور نيست؟